Політика конфіденційності

1. Загальні положення

Ця Політика конфіденційності розроблена для сайту “KSL store” (https://www.ksl-company.com/) і визначає порядок обробки та захисту інформації про фізичних осіб, які використовують сайт.

2. Особисті дані користувача

2.1. Сайт “KSL store” може зберігати персональні дані, такі як:

 • ім’я користувача;
 • контактний номер телефону користувача;
 • адреса електронної пошти (e-mail);
 • місце проживання користувача (за потреби доставки товару);
 • інформацію про замовлення користувача.

2.2. Обробка персональних даних та передача їх третім особам здійснюється відповідно до законодавства України.

3. Захист даних, що зберігаються

3.1. “KSL store” приймає необхідні та достатні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації користувача від неправомірного або випадкового доступу до неї, знищення, змін, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій стосовно них третіх осіб.

4. Використання персональних даних

4.1. “KSL store” має право відправляти користувачеві повідомлення рекламного характеру за допомогою електронної пошти та SMS. Користувач має право відмовитися від отримання рекламних повідомлень, використовуючи відповідне сервісне повідомлення в електронній пошті або SMS.

5. Права та обов'язки користувачів

5.1. Користувач має право на отримання інформації про обробку своїх персональних даних, включаючи міститься в персональних базах даних, їх склад, місцезнаходження та ім’я та місцезнаходження власника та розпорядника цих баз даних.

6. Зміни до Політики конфіденційності. Основні положення

6.1. “KSL store” має право вносити зміни до цієї Політики конфіденційності. При внесенні змін в актуальну редакцію вказується дата останнього оновлення.

7. Використання інтернет-сайту

7.1. Користувач, продовжуючи використовувати сайт, підтверджує свою згоду з Політикою конфіденційності та умовами обробки персональної інформації користувача.

Дата останнього оновлення: 27 червня 2023 року.

0
  0
  Ваша корзина
  Ваш кошик порожній
  Scroll to Top

  Get 10% OFF

  for you 🎁

  Sign up to save extra 10%